Připravila jsem si pro vás moji první kuchařku.

Průvodce dětským stravováním

Od 0-3 let

Koupit kuchařku

Můj syn Benedikt byl od narození problémový jedlík a brzy se ukázalo, že trpí potravinovou intolerancí na kravskou bílkovinu. Strávila jsem v kuchyni celé hodiny vymýšlením jídel, u kterých bych se vyhnula kritickému alergenu a zároveň připravila chuťově lahodný pokrm. Když se mi to podařilo, chtěla jsem se o své experimenty podělit s maminkami. Recepty na pokrmy, které vám zde předkládám, obsahují všechny nezbytné nutriční látky a zároveň jsou pro miminko chuťově lahodné. Ukazují rodičům, jak a kdy zavést různé ingredience. Vše naprosto v souladu s jeho trávicím ústrojím.

Proč koupit kuchařku?

V kuchařce najdete

66 vyvážených receptů

Kuchařka je rozdělena na dvě části – v první části jsou recepty rozdělené dle ročních období a lze v ní najít inspiraci pro celý meal plan (snídaně, oběd, večeře, svačina) a v druhé části jsou recepty rozdělené dle zaváděných živin a alergenů. 

Nutriční tipy a doporučení

Nechybí ani spousta zajímavých a důležitých informací o stravování, výběru surovin, doporučeném množství, informace o nutričních výhodách jídel a také doporučení, kdy jídlo dítěti představit a zařadit do jídelníčku.

Novinky

Snadná jídla z dostupných ingrediencí

Jednoduchá jídla v kuchařce, ve kterých používám dostupné suroviny, které jsou zkombinovány tak, aby dohromady vytvořily nutričně vyvážené jídlo.